KURUMSAL

MİSYON VE VİZYON

.: Misyon

SOBACILAR FİLTRE; Tüm motorlu araçlar, endüstriyel makinalar, iş makinaları, tarım makinaları vs. gibi uygulamalar için en kaliteli filtreleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan, otomotiv sektöründeki konusunda Türkiye genelindeki sayılı firmalardan biridir.

İşletmenin varlık nedeni tüketicilerin araç ve makinalarının bakımında kaliteli filtre kullanmalarını sağlayarak, uzun vadede onlara kazanç sağlamaktır. Çünkü filtre ne kadar kaliteli olursa araç ve makinalar da o kadar uzun ömürlü, sorun çıkarmadan, yüksek performans vererek, az enerji ve yakıt tüketerek çalışır, dolayısı ile sahiplerine ve ülkemize kazanç sağlar.

Bu nedenle firmamız uluslararası pazarda kendini kanıtlamış ve filtreleme konusunda dünya lideri olan firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır.

Firmamız; çalışanları, yöneticileri, müşterileri ve tedarikçileriyle bütünleşmiş bir ailedir. Ailenin her bireyi işletmeye yardımcı yeteneklerini katar ve her çalışan diğerlerinin işlerini kolaylaştıracak biçimde faaliyetlerini sürdürür.

Çalışanlarımızın mutluluğu bizim için önemlidir. Bu mutluluğu sağlayacak ve firmamızın rekabet gücünü artırabilecek teknoloji ve yenilikleri firmamıza katarak etkinlik ve verimliliğimizi her geçen gün daha da artıracağız.

.: Vizyon

Müşterilerimizi sorun yaşamayacakları, istikrarlı bir şekilde para kazanabilecekleri, göğüslerini gere gere satabilecekleri kalitedeki ürünlerle buluşturmak. Asla daha fazla kazanmak için kalitemizden taviz vermemek. Kaliteyi ucuza satarak kazancımızı iş ortaklarımızla paylaşmak. Dağıtım ağımızı genişleterek bölgemizdeki son kullanıcıların ürünlerimizi kolaylıkla her yerden temin edebilmelerini sağlamak. İnsanımızın ürünlerimiz hakkındaki bilincini tecrübeli personelimizle artırarak, onların da kaliteli ürün kullanarak uzun vadede tasarruf etmelerini sağlamak.